O nás

Ve všem co děláme věříme, že úspěch je budován krok za krokem, kilometr za kilometrem. Náš úspěch - je úspěch Vášeho podnikání.

Vynakládáme velké úsilí a zdroje do neustálého rozšiřování sortimentu na každé naší pobočce. 

Náš prodejní tým je vybaven moderními IT technologiemi obsahující 30 let zkušeností z oblasti prodeje náhradních dílů pro nákladní vozy. Díky tomu jsme schopni rychle a přesně určit potřebný díl.

Nasloucháme přáním našich klientů a aktivně zlepšujeme naše služby.

Historie naší společnosti

Skuba Group vznikla ve Vilniusu, Litva, v roce 1992.

Slovo "Skuba" znamená být rychlý, přesně tak, jak rychle jsme pro vás připraveni zajistit chybějící náhradní díl. Během následujících let se Skuba Group rozšířila do několika evropských zemí a dnes jsme přítomni ve 17 zemích.


SKUBA Czech s.r.o. byla založena v roce 2011 se sídlem v Chrášťanech a během následujících let jsme vytvořili síť 7 poboček s profesionálním týmem obchodně-technických poradců. Ve spolupráci s vámi jsme se stali lídrem v prodeji náhradních dílů pro nákladní vozidla.


V následujících letech plánujeme otevřít další pobočky po České Republice, abychom byli blíže našim zákazníkům.

Více informací

Náš centrální sklad ve Vilniusu má rozlohu 65 000 metrů čtverečních. Všechny skladové operace jsou řízeny v rámci LEAN provozního systému s cílem zajistit kontinuální rozvoj všech potřebných procesů pro naše zákazníky.